O DHL

DHL je ideálny partner v oblasti logistiky a prepravy – či potrebujete prepraviť malú zásielku alebo hľadáte komplexné riešenie dodávateľského reťazca – DHL vám ponúka svoje rozsiahle skúsenosti na lokálnych trhoch a silné medzinárodné zázemie skupiny Deutsche Post DHL.


DHL je  vedúcou spoločnosťou na trhu medzinárodnej expresnej prepravy, pozemnej a leteckej nákladnej prepravy a jednotkou v námornej nákladnej preprave a zmluvnej logistike. Na celom svete zamestnáva približne 500 000 ľudí a pôsobí vo viac ako 220 krajínách a teritóriách sveta. Aj preto do nás klienti vkladajú svoju dôveru už 40 rokov!


Štyri divízie – jedna značka.


S cieľom splniť všetky Vaše požiadavky, riadi DHL niekoľko divízií, z ktorých každá sa špecializuje na inú oblasť logistiky a prepravy.


DHL Freight – cestná, železničná a intermodálna nákladná preprava,
DHL Express – expresná preprava, kuriérske služby,
DHL Global Forwarding – letecká a námorná nákladná preprava,
DHL Supply Chain – riešenia dodávateľského reťazca a skladovanie.

Chcete sa o našich divíziách dozvedieť viac? Kliknite sem.
 

DHL Freight - najlepšie prepravné riešenia v rámci Európy


DHL Freight ponúka cestnú, železničnú a intermodálnu prepravu, ako aj široké portfólio doplnkových služieb. Okrem prepravy “od dverí k dverám“ pre Vás zabezpečíme všetko od skladovania, cez náročné sťahovanie kancelárií alebo celých prevádzok, prepravu nadrozmerných alebo nebezpečných tovarov, či logistické služby pre výstavy a veľtrhy, až po riadenie dodávateľov prepravných služieb a optimalizáciu prepravnej siete.

V európskom meradle je DHL Freight lídrom na trhu. Prevádzkuje sieť viac než 170 terminálov a svoje služby ponúka nielen v celej Európe, ale aj v časti štátov severnej Afriky a na Strednom Východe, vďaka čomu je silným partnerom, schopným zrealizovať akýkoľvek prepravný projekt.
 
 

 

Naše služby – vieme, ako Vás spraviť úspešnejšími

Preprava kusových a paletizovaných zásielok do 2500 kg zbernou službou, vnútroštátne aj medzinárodne – DHL Euroconnect International a DHL Euroconnect Domestic
Dokládková a celovozová preprava, vnútroštátne aj medzinárodne – DHL Euroline
Komplexné distribučné riešenia na mieru klienta - DHL Euronet
Železničná preprava – DHL Raileurope
Ekologická preprava tovaru – DHL Intermodal
Výstavná a veľtržná logistika – DHL Trade Fairs & Events
Skladovanie - Storage
 
Okrem základného portfólia produktov poskytujeme špeciálne služby pre konkrétne priemyselné sektory, ako aj množstvo služieb pridanej hodnoty, ktoré Vám pomôžu zefektívniť a zjednodušiť logistické procesy.
 
Kontaktujte našich obchodných zástupcov alebo kliknite na www.dhlfreight.sk a zistite viac.